درباره ما

 گروه آنالیز حساب مهرگان

 " گروه آنالیز حساب مهرگان "در سال 1387 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری تهران و با همت جمعی از دوستان و دانش آموختگان علوم مالی و مدیریتی به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت مهرگان طبق اساسنامه آن، انجام کلیه خـدمات و مشاوره مـالی، حسابداری، مدیریت و مالیاتی از قبیل بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حسابها و اسناد و گزارشهای مالی، تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترلهای داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارشهای مالی و مدیریتی، تنظیم اظهارنامه های مالیات بر عملکرد و ارزش افزوده، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی، انجام بررسیهای ویژه مالی و ... می باشد.

این شرکت  با قریب یک دهه فعالیت خود با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری موسسین،مدیران و کادر حرفه ای خود، به طیف گسترده ای از شرکتهای ایرانی که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور منجمله، خدمات مهندسی، پیـمانکاری، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی، خدماتی، مشاوره، انتشارات و ... مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات تخصصی متنوع مالی من جمله حسابداری، حسابرسی، اصلاح حساب، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی، مشاوره های مالی و مالیاتی و غیره ارائه نموده است. 

در دنیای پویا و حرفه ای امروز، که زمان یکی از گرانبهاترین منابع هر شرکت و سازمانی است شرکت مهرگان با علم به این واقعیت، تمام تلاش خود را در جهت پیشبرد اهداف شما مشتریان، مدیران، کاربران و کارفرمایان گرامی بر مبنای صداقت و مشتری مداری بکار می گیرد و خود را متعهد به ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و حداکثر سرعت می داند تا پاسخگوی اعتماد شما به این مجموعه باشد.

 

اعتماد شما به این مجموعه، همواره باعث افتخار ماست.

 


 

 

 


اطلاعات تماس مهرگان